0

Gönderim ve Sevkiyat

Teslimat Bilgileri

ÔÇő

Sitemizden vermi┼č oldu─čunuz sipari┼čler banka onay─▒n─▒ takiben ortalama 5 ile 10 i┼č günü içinde (ürünün mevcudiyetine ba─čl─▒ olarak) kargoya verilecektir. Gerçekle┼čtirmi┼č oldu─čunuz al─▒┼čveri┼čler teslimat adresinin ─░stanbul'a olan uzakl─▒─č─▒na göre 1-3 gün içinde kargo ┼čirketi taraf─▒ndan teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimat─▒ yap─▒lmamaktad─▒r. Resmi tatil günlerinde vermi┼č oldu─čunuz sipari┼činiz, ilk i┼č günü i┼čleme al─▒narak banka onay─▒n─▒ takip eden 3 i┼č günü içinde kargoya verilecektir.

Geç teslim edilecek ürünler size mail yoluyla bildirilecek, stokta olmayan ürünler söz konusu oldu─čunda sipari┼činiz iptal edilecektir.

 

Kargo ve Ücretlendirme


Yurtiçinden verilen sipari┼čler PTT Kargo ile ula┼čt─▒r─▒lmaktad─▒r. Sipari┼činizin büyüklü─čüne göre de─či┼čmek ko┼čulu ile gönderim bedeli yurtiçi ortalama 15 TL (KDV dahil)'dir.

Kusuru / hatas─▒ olmayan ürünlerin, Iade ve de─či┼čim nedeni ile geri gönderilmesinden do─čacak  ta┼č─▒ma ücretinden mü┼čterilerimiz sorumludur.

PRIVACY POLICY

Our Privacy Policy

TERMS AND CONDITIONS

Our terms and conditions in detail.

SHIPPING & RETURNS

Shipping and Returns Policy

FAQ

Frequently Asked Questions

Contact

─▒nformat─▒on

Contact Us

HÜKÜMLER VE ┼×ARTLAR

Mesafeli Sat─▒┼č Sözle┼čmemiz

GÜVENL─░K VE G─░ZL─░L─░K

Güvenlik Politikam─▒z

GÖNDER─░M VE SEVK─░YAT

SSS

S─▒kça Sorulan Sorular

─░LET─░┼×─░M

©2020 by Happy Cove Studio.

Istanbul, Turkey